22.12.2011 15:48 - Рубрика: Как се представиха дадените под наем

Това е седмичната рубрика посветена на играчите на Милан отдадени под наем или съсобственост на отбора и тяхното представяне през изминалата седмица. Дадени са кратки коментари и оценки като най-добрите получават по 1 точка. r
r
Серия „А”: r
Александер Меркел (Съсобственост с Дженоа, Халф, 92", Германия) Оценка: 6r
Дженоа - Болоня 2:1, 70 "изиграни (заменен от 70 "от Jorquera)r
Не беше на обичайното високо ниво, направи доста грешки. От него се очаква винаги повече. Малезани го замени средата на 2-то полувреме.r
r
Алберто Палоски (Под наем в Киево, нападател, 90‘, Италия) Рейтинг: 7 r
Киево - Каляри 2:0, 84 "изиграни (заменен от Vacek 84) r
THE BESTr
Ди Карло го пусна титуляр (време беше!) и Алберто му се отблагодари с представяне на високо ниво. Проницателност, енергичност и желание: след една от неговите акции дойде и първият гол за Киево, отбелязан от Thereau. Бореше се сърцато, получи заслужените аплодисменти на публиката, като този път му липсваше само голът. Но ако продължава по този начин…r
r
Родни Страсер (Под наем в Лече, полузащитник, 90 ", Сиера Леоне) Рейтинг: 5.5 r
Парма - Лече 3:3, 90 "изиграни r
Представяне под нивото на младия полузащитник. Често биваше затрудняван от прортивниковите играчи и като цяло не се справи.r
Модена-Торино 2:1, 90 "изиграни r
Мозъкът в отбора на домакините, от неговата игра печели целия отбор. Точните му пасове изиграха решителна роля към края на мача когато Торино се прибраха след червения картон на Копола.r
r
Антонио Донамура (Под наем в Губио, вратар, 90‘, Италия) Рейтинг: 6.5 r
Албинолефе - Губио 0:0, 90 "изиграни r
Повтори невероятното си представяне от миналия кръг срещу Падова, доказвайки че е изключителен вратар. Още в началото на мача парира страхотен шут на Pacilli, давайки да се разбере, че няма да бъде преодолян лесно. След почивката и гредата му помогна на два пъти. В последните минути излезе неразчетено, но Албинолефе не се възползваха. r
Атила Филкор (Под наем в Ливорно, халф, 88 ", Унгария) Рейтинг: 5.5 r
Ливорно - Бреша 0:2, 90‘ изиграниr
Много старание, ниско качестество. Ливорно не притежава играчи за нещо повече, и цялата усилена работа на унгареца отиде на вятъра.r
Падуа-Ночерина 2-2, 45 изиграни (заменен в 45" от Лазаревич) r
Негова е заслугата за гола на Марколини за 1:1. Като цяло обаче не беше ефективен, както обикновено и поради тази причина бе заменен на почивката.r
r
Симоне Романьоли (Под наем в Пескара, защитник, 90‘, Италия) Рейтинг: 6.5 r
Пескара-Сампдория 1:0, 90 изиграниr
Прецизен и внимателен в защита, за пореден път доказа че е надежден централен защитник. Спечели доверието на Зденек Земан (както и преди във Фоджа), и продължава да се доказва и в Сериа Б.r
r
Симоне Верди (съсобственост с Торино, нападател, 92‘, Италия) Рейтинг: 6.5 r
Модена-Торино 2:1, 64 изиграни (заменен в 64‚ Surraco) r
Заменен след час игра, но с оглед на резултата от смяната , човек се чуди защо. Преди да излезе бившият играч на Примаверата на Милан показа целеустременост, характер и прекрасен поглед върху играта, нацелвайки гредата от пряк свободен удар. Вентура би се замислил следващия път преди да го извади толкова рано… r
Първа дивизия (бивша С1):r
r
r
Матео Кинелато (Под наем в ЗудТирол, нападел, 91", Италия) Рейтинг: 7r
ЗудТирол – Кремонезе 2:0, 90" изиграни, 1 гол в 62"r
THE BESTr
За пореден път титуляр, показа решително представяне срещу. Първо, след негов отразен удар с глава, Fischnaller отбеляза. След почивката закъсняла реакция на вратаря на гостите донесе заслужена радост на 20 годишния нападател след изпълнение на пряк свободен удар. r
Павия-Фоджа 0-2, 90 " изиграниr
Нямаше какво да направи при гола на Круз, който предопредели мача. По друг начин стои въпросът с намесата му при втория гол на Фоджа, където бе изненадан на близката греда.r
r
Марко Ецио Фосати (Под наем в Латина, полузащитник, 92‘, Италия) Рейтинг: 6.5 r
Латина - Специа 1-2, 90 " изиграни r
Латина загуби, нонай-добрият им играч беше Фосати. Полузащитника показа целия си репертоар, опитвайки се да промени нещата и да поведе съотборниците си.r
Виареджо -Тритиум 0:1, 24" изиграни (заменил в 66" Scardina)r
Половин час игра се оказа недостатъчно време ма словенеца да помогне за равенството.r
r
Никола Пасини (Под наем в Карара, защитник, 91‘, Италия) Рейтинг: 6.5 r
Пергоцрема-Карар 2:2, 90 "изиграни r
Нов шанс за Пасини, най-сетне титуляр. Бившият капитан на Примаверата най-накрая започна да намира мястото, което заслужава, доказвайки качествата си. r
Таранто-Avellino 2:0, 90"изиграниr
След няколко мача на изключително високо ниво, Зигони се поотпусна. Показа воля и себераздаване, но не създаде нищо опасно пред съпрениковата врата.r
r
Пиер-Емерик Аубамеянг (под наем в Saint-Etienne, нападател, 88 ", Габон) Рейтинг: 6.5 r
Дижон-Сен-Етиен 1:2, 71 "изиграни (заменен 71" от Batlles) r
Отново убедителен, с асистенция за гола на Sinama Pongolle в 16‘ минута. r
r
Дидак Вила (под наем в Еспаньол, защитник, 89", Испания) Рейтинг: 7 r
Спортинг Хихон - Еспаньол 1:2, 90" изиграниr
THE BESTr
Продължава да дава решителен принос за Еспаньол и в нападение. В 72‘ поднесе топката по прекрасен начин на Sergio Garciа. За испанския нападател не остана друго, освен да преодолее вратаря за 2:1, което се оказа решаващо за победата,r