Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Постинг
21.07.2011 10:30 - Милан започна лятото с 12:0, Ибра блесна с 2 гола, 4 асистенции и прическа в стил „Ренегат“ (ВИДЕО и СНИМКИ)
Автор: fossa Категория: Спорт
Прочетен: 760 Коментари: 0 Гласове:
0

Последна промяна: 21.07.2011 10:31

„Росонерите“ разбиха аматьорския Солбиатезе в първата си контрола, тифозите поискаха Сеск Фабрегас

Италианският шампион Милан разби аматьорския Солбиатезе с умопомрачителното 12:0 в първата си контрола от лятната подготовка. „Росонерите“, които се готвят за финала за Суперкупата на Италия срещу градския съперник Интер, не срещнаха никакви затруднения и забавляваха около 5000 тифози на клубната база Миланело, а те от своя страна не спираха с подкрепата към любимците си и също така поискаха подарък от шефовете на тима, след като на няколко пъти призоваха Адриано Галиани да доведе капитана на Арсенал Сеск Фабрегас.

Иначе в тима на Алегри, който използва абсолютно всичките си футболисти в тази контрола без младия Стефан Ел Шаарави, който остана на трибуните, страхотно впечатление направи най-голямата звезда на тима Златан Ибрахимович. Ибра се отчете с 2 гола и 4 асистенции още до почивката, а освен това шокира всички с новата си прическа в стил „Лоренцо Ламас“ от сериала „Ренегат“.

Иначе Милан вкара цели 7 безответни попадения за първото полувреме. Началото на головата фиеста даде капитанът на тима в този мач – Кларънс Зеедорф, който се разписа още в 3-ата минута. Секунди по-късно футболист на Солбиатезе си вкара автогол, а само още минута след това Антонио Касано направи преднината на своя тим класическа. Последваха попадения на юношата Валоти (11"), Фламини (13") и Ибрахимович (29" и 40").

След почивката точни за италианския шампион бяха Палоски (49"), Дзамброта (59"), Емануелсон (69"), Индзаги (76") и друг юноша – Коми, който оформи крайното 12:0 с гол в 84-ата минута.

Пред Милан предстои мач с Байерн за „Ауди Къп“ на 26 юли, след което отборът заминава за Пекин, където ще се изправи срещу Интер в сблъсък за Суперкупата на Италия, който е насрочен за 6 август.

Милан първо полувреме: Абиати, Одо, Неста, Антонини, Тайво, Фламини, Ван Бомел, Зеедорф, Валоти, Касано, Ибрахимович.

Милан второ полувреме: Амелиа, Абате, Ферейра, Бонера, Дзамброта, Гатузо, Амброзини, Емануелсон, Боатенг, Палоски, Индзаги.